Հուլիսի 30-ին ժամը 11:00-16:00 UNIMobile հավելվածը, Ինտերնետ բանկ-Հաճախորդ համակարգը և «Զվարթնոց» մասնաճյուղը չեն իրականացնի հաճախորդների սպասարկում
28.07.2023 Հարգելի հաճախորդներ,
տեխնիկական աշխատանքներով պայմանավորված 2023թ.-ի հուլիսի 30-ին՝ կիրակի օրը,  ժամը 11:00-ից մինչև 16:00-ն Յունիբանկի մոբայլ հավելվածը՝ UNIMobile-ը, Ինտերնետ բանկ-Հաճախորդ համակարգը և «Զվարթնոց» մասնաճյուղը ժամանակավորապես չեն իրականացնի հաճախորդների սպասարկում:

Обращаем ваше внимание, что в связи с проведением технических работ 30 июля 2023 года, в воскресенье, с 11:00 до 16:00 часов будут недоступны мобильное приложение банка UNIMobile, система «Интернет-банк — Клиент», а также будет приостановлено обслуживание клиентов в филиале «Звартноц».
Юнибанк запустил переводы на карты Visa зарубежных банков07.07.2023 Подробнее -
Вагинак Степанян назначен заместителем председателя Правления по внедрению проектов и стандартов03.07.2023 Подробнее -
В связи с ремонтными работами обслуживание в филиале «Аджапняк» будет временно приостановлено16.06.2023 Подробнее