Յունիբանկի «Աշտարակ» մասնաճյուղում տեղի ունեցած արտակարգ դեպքի առնչությամբ հայտնում ենք, որ տեղում աշխատում են համապատասխան մասնագետները:
Մեծ ցավով հայտնում ենք, որ պայթունի հետևանքով մահացել է մասնաճյուղում մաքրման ծառայություն իրականացնող ընկերության աշխատակից Ռուզաննա Խաչատրյանը:
Մեր խորին ցավակցությունն ենք հայտնում Ռուզաննա Խաչատրյանի ընտանիքին և հարազատներին և կիսում նրանց մեծ վիշտը:
Մասնաճյուղի այլ աշխատակիցներ տեղափոխվել են հիվանդանոց:
Փորձագետների եզրակացությունից հետո ավելի մանրամասն կներկայացնենք տարածքում տեղի ունեցած պայթյունի հանգամանքները։
Յունիբանկի Բաժնետերերի տարեկան ընդհանուր ժողովն ամփոփեց 2021թ.-ի արդյունքները27.06.2022 Տեսնել ավելին -
Փոփոխություն Յունիբանկի ավանդատեսակներում 28.06.2022թ.-ից21.06.2022 Տեսնել ավելին -
Փոփոխություն Յունիբանկի սակագներում 24.06.2022թ.-ից16.06.2022 Տեսնել ավելին -
Փոփոխություն Յունիբանկի Visa Infinite քարտի սպասարկման սակագներում 01.07.2022թ.-ից16.06.2022 Տեսնել ավելին

Согласно сообщению Следственного комитета Армении, взрыв в филиале «Аштарак» Юнибанка, по предварительным данным, произошел из-за утечки газа. Сигнал о взрыве в филиале банка поступил в МЧС 6 июля в 09:07.
Пострадавшие сотрудники филиала были доставлены в медцентр Аштарака и Национальный ожоговый центр в Ереване с повреждениями различной степени тяжести.
С прискорбием сообщаем, что в результате взрыва погибла сотрудница службы клининга Рузанна Хачатрян. Приносим свои искренние соболезнования родным и близким Рузанны Хачатрян и скорбим вместе с ними.
Принимаются необходимые меры для выяснения всех обстоятельств взрыва.
С 11.07.2022г. вступят в силу изменения в тарифах Юнибанка по обслуживанию карт01.07.2022 Подробнее -
Изменения в тарифах Юнибанка с 01.07.2022г.22.06.2022 Подробнее -
С 01.07.2022г. для резидентов физических лиц изменятся тарифы Юнибанка по обслуживанию карт Visa Infinite16.06.2022 Подробнее