Միջազգային փորձագետ, պրոֆեսոր և խորհրդատու Ռուբեն Ինջիկյանն ընտրվեց «Յունիբանկ» ԲԲԸ Խորհրդի անդամ։ Որոշումն ընդունվել է 2023 թվականի մայիսի 22-ին կայացած Յունիբանկ ԲԲԸ-ի բաժնետերերի տարեկան ընդհանուր ժողովում։
Ռուբեն Ինջիկյանը Ժնևի Վեբստեր համալսարանի ադյուտանտ-պրոֆեսոր է, դասավանդում է էներգետիկա, հումք, առևտրի ֆինանսավորում և թվային տնտեսություն: Նա շուրջ 30 տարի որպես տնտեսագետ և մենեջեր՝ աշխատել է UNCTAD-ում (ՄԱԿ-ի Առևտրի և զարգացման համաժողովում), և միջազգային առևտրի, ֆինանսների, էլեկտրոնային առևտրի և հումքի ոլորտներում վերլուծության, քաղաքականության խորհրդատվության և տեխնիկական աջակցության պատասխանատուն էր: UNCTAD-ում նա կազմակերպել է համաժողովներ և նախաձեռնել Տեղեկատվական տնտեսության զեկույցը և Հումքային ապրանքների համաշխարհային ֆորումը: Նա նաև հեղինակ է մենագրության՝ հիմնված իր թեկնածուական թեզի վրա, և հեղինակավոր բիզնես ամսագրերում հրապարակված բազմաթիվ հոդվածների:
Այս պահին Յունիբանկի Խորհրդի կազմում ընդգրկված են Գագիկ Զաքարյանը /նախագահ/, Գեորգի Պիսկովը, Էդուարդ Զամանյանը, Հրահատ Արզումանյանը, Վարդան Աթայանը, Ֆիլիպ Դելմոտը և Ռուբեն Ինջիկյանը:
UNIMobile հավելվածը ժամանակավորապես անհասանելի է30.05.2023 Տեսնել ավելին -
Հայտարարություն «Արին Բերդ» և «Գավառ» մասնաճյուղերի վերաբերյալ29.05.2023 Տեսնել ավելին -
25.05.23թ.-ին ժամը 15:15-ից մինչև 15:45-ը իրականացվելու են պրոցեսինգային կենտրոնի վերազինման աշխատանքներ25.05.2023 Տեսնել ավելին -
Փոփոխություններ Յունիբանկի սակագներում 05.06.2023թ.-ից ոչ ռեզիդենտ հաճախորդների համար24.05.2023 Տեսնել ավելին -
Տեխնիկական աշխատանքներն ավարտված են28.05.2023 Տեսնել ավելին -
28.05.23թ.-ին ժամը 10:00-ից UNIMobile հավելվածը, Ինտերնետ բանկ-Հաճախորդ համակարգը և «Զվարթնոց» մասնաճյուղը ժամանակավորապես չեն իրականացնի հաճախորդների սպասարկում26.05.2023 Տեսնել ավելին

Международный эксперт, профессор и консультант Рубен Инджикян вошёл в состав Совета ОАО «Юнибанк». Решение было принято на Годовом общем собрании акционеров ОАО «Юнибанк», которое состоялось 22 мая 2023 года.
Рубен Инджикян — адъюнкт-профессор Вэбстерского университета Женевы,  преподающий такие дисциплины как энергетика, сырье, торговое финансирование и цифровая экономика. Рубен Инджикян около 30 лет проработал в UNCTAD  (конференция ООН по торговле и развитию) в качестве экономиста и менеджера и был ответственным за анализ, консультирование по вопросам политики и техническую помощь в областях международной торговли, финансов, электронной коммерции и сырья. В UNCTAD он координировал конференции и инициировал Доклад об информационной экономике и Глобальный форум по сырьевым товарам.  Он также является автором монографии, основанной на его кандидатской диссертации, и  многочисленных статей в престижных деловых журналах.
На данный момент в Совет Юнибанка входят Гагик Закарян /председатель/, Георгий Писков, Эдуард Заманян, Граат Арзуманян, Вардан Атаян, Филипп Дельмотт и Рубен Инджикян.
28.05.2023 Подробнее
• 28.05.23г. с 10:00 приложение UNIMobile, система «Интернет-банк — Клиент» и обслуживание в филиале «Звартноц» будут временно приостановлены
28.05.23г. с 10:00 приложение UNIMobile, система «Интернет-банк — Клиент» и обслуживание в филиале «Звартноц» будут временно приостановлены