«Յունիբանկ» ԲԲԸ-ի Խորհրդի 19.06.2023թ. որոշման համաձայն, Վաղինակ Ստեփանյանը 29.06.2023թ.-ից նշանակել է «Յունիբանկ» ԲԲԸ-ի Վարչության նախագահի տեղակալ նախագծերի և ստանդարտների ներդրման գծով և ընդգրկվել Վարչության կազմում՝ որպես Վարչության անդամի ժամանակավոր պաշտոնակատար:
Վաղինակ Ստեփանյանն ունի աշխատանքային բազմամյա փորձ բանկային համակարգում: Նա զբաղեցրել է ղեկավար պաշտոններ Հայխնայբանկում, Արդշինբանկում և ՀՀ Կենտրոնական բանկում:
Վաղինակ Ստեփանյանը մասնակցել է ռիսկերի կառավարման, բանկերի վերլուծության, ֆինանսական կայանության և Բազել 3 թեմաներին նվիրված մի շարք մասնագիտական սեմինարներին և վերապատրաստման ծրագրերին ԱՄՆ-ում, Ֆրանսիայում, Մեծ Բրիտանիայում, Չեխիայում, Հոնկոնգում և այլ երկրներում:
Վերանորոգման աշխատանքների պատճառով Յունիբանկի «Աջափնյակ» մասնաճյուղը ժամանակավորապես սպասարկում չի իրականացնի16.06.2023 Տեսնել ավելին -
Տեխնիկական աշխատանքներն ավարտված են18.06.2023 Տեսնել ավելին -
18.06.23թ.-ին ժամը 10:00-ից UNIMobile հավելվածը, Ինտերնետ բանկ-Հաճախորդ համակարգը և «Զվարթնոց» մասնաճյուղը ժամանակավորապես չեն իրականացնի հաճախորդների սպասարկում16.06.2023 Տեսնել ավելին -
Տեխնիկական աշխատանքներն ավարտված են11.06.2023 Տեսնել ավելին -
11.06.23թ.-ին ժամը 10:00-ից UNIMobile հավելվածը, Ինտերնետ բանկ-Հաճախորդ համակարգը և «Զվարթնոց» մասնաճյուղը ժամանակավորապես չեն իրականացնի հաճախորդների սպասարկում09.06.2023 Տեսնել ավելին -

Согласно решению Совета ОАО «Юнибанк» от 19.06.2023г., Вагинак Степанян с 29.06.2023г. назначен заместителем председателя Правления по внедрению проектов и стандартов. Он также вошел в состав Правления банка в качестве И/О члена Правления.
Вагинак Степанян имеет многолетний опыт работы в банковской системе. В разные годы он занимал руководящие должности в коммерческих банках Армении, а также в Центральном банке РА.
Вагинак Степанян принимал участие в ряде семинаров и программ по повышению квалификации в США, Франции, Великобритании, Чехии, Гонконге и других странах.
В связи с ремонтными работами обслуживание в филиале «Аджапняк» будет временно приостановлено16.06.2023 Подробнее -
Техничeские работы завершены18.06.2023 Подробнее -
18.06.23г. с 10:00 приложение UNIMobile, система «Интернет-банк — Клиент» и обслуживание в филиале «Звартноц» будут временно приостановлены16.06.2023 Подробнее -
Техничeские работы завершены11.06.2023 Подробнее -
11.06.23г. с 10:00 приложение UNIMobile, система «Интернет-банк — Клиент» и обслуживание в филиале «Звартноц» будут временно приостановлены09.06.2023 Подробнее -