Իրավաբանական անձինք և անհատ ձեռներեցները բիզնեսի զարգացման համար կարող են Յունիբանկում ձևակերպել պարզեցված ընթացակարգով մատչելի վարկեր: Պարզեցված վարկի շրջանակներում վարկային միջոցները տրամադրվում են առանց բիզնեսի ֆինանսատնտեսական վերլուծության:
Վարկը տրամադրվում է մինչև 120 ամիս ժամկետով՝ ՀՀ դրամով և ԱՄՆ դոլարով։ Տոկոսադրույքն ակցիայի շրջանակում մինչև տարեվերջ կազմում է 10% տարեկան վարկը ԱՄՆ դոլարով ստանալու և 15% տարեկան՝ ՀՀ դրամով ստանալու դեպքում: Վարկային միջոցները կարելի է օգտագործել շրջանառու միջոցների համալրման, կապիտալ ներդրումների կամ առկա վարկերի վերաֆինանսավորման համար:
Յունիբանկի վարկավորման պարզեցված ծրագիրը կոչված է հեշտացնելու Հայաստանում միկրո, փոքր և միջին ձեռնարկությունների ֆինանսավորման մատչելիությունը: «Պարզեցված» վարկը զգալիորեն արագացնում է անհրաժեշտ միջոցների ձեռքբերման գործընթացը և, համապատասխանաբար, թույլ է տալիս ձեռնարկատերերին ավելի արագ և արդյունավետ լուծել իրենց բիզնեսի ֆինանսական հարցերը: Հարմարավետ սպասարկումն ապահովելու համար Յունիբանկը բիզնես հաճախորդներին առաջարկում է այցելել մասնագիտացված մասնաճյուղեր՝ «Բայրոն» (Երևան, Բայրոնի 1), «Կենտրոն» (Երևան, Կիևյան 8, թիվ 63), «Կոմիտաս» (Կոմիտաս պող. 27, շենք 19), «Տաշիր Կենտրոն» (Երևան, Խորենացի 33), «Մալաթիա» (Երևան, Սեբաստիա 141)։ Բանկի մասնագետները կաջակցեն սպասարկման բոլոր փուլերում՝ հաշվի առնելով բիզնեսի առանձնահատկությունները և դրված նպատակները։
Յունիբանկի բիզնես-հաճախորդները կարող են իրենց ֆինանսները կառավարել նաև օնլայն՝ օգտվելով իրավաբանական անձանց համար նախատեսված UNIBusiness մոբայլ հավելվածից: Հավելվածին մուտքի իրավունք ստանալու համար կարող եք դիմել Յունիբանկի մասնաճյուղ:
Ակցիայի երկարաձգում մինչև 31.01.2025. Visa Digital քարտերի սակագինը կկազմի 1 000 ՀՀ դրամ29.09.2024 Տեսնել ավելին -
20.10.24թ. ժամը 10:00-ից մինչև 18:00 UNIMobile հավելվածը, Ինտերնետ բանկ-Հաճախորդ համակարգը և «Զվարթնոց» մասնաճյուղը ժամանակավորապես չեն իրականացնի հաճախորդների սպասարկում18.10.2024 Տեսնել ավելին -
Փոփոխություններ Յունիբանկի սակագներում 01.11.2024թ.-ից17.10.2024 Տեսնել ավելին -
Նոր ակցիա. Glovo-ից պատվերի համար վճարի՛ր Mastercard-ով և ստացի՛ր 30% զեղչ14.10.2024 Տեսնել ավելին -
UBPay քարտին ռուբլով ստացված փոխանցումների կանխիկացման սակագինը 23.10.2024թ.ից կկազմի 0%11.10.2024 Տեսնել ավելին -
13.10.24թ. ժամը 10:00-ից մինչև 18:00 UNIMobile հավելվածը, Ինտերնետ բանկ-Հաճախորդ համակարգը և «Զվարթնոց» մասնաճյուղը ժամանակավորապես չեն իրականացնի հաճախորդների սպասարկում11.10.2024 Տեսնել ավելին

Юридические лица и индивидуальные предприниматели могут оформить в Юнибанке доступные кредиты на развитие бизнеса по упрощенной процедуре. Кредитные средства по кредиту «Упрощенный» предоставляются без проведения финансово-экономического анализа бизнеса.
Кредит выдается на срок до 120 месяцев в драмах и долларах США. В рамках акции, которая продлится до конца 2024 года, процентная ставка по кредиту составит 10% годовых, если сумма предоставляется в долларах США и 15% годовых – если в драмах РА. Кредитные средства можно направить на пополнение оборотных средств, капитальные вложения или рефинансирование действующих кредитов.
Программа кредитования Юнибанка по упрощенной схеме призвана облегчить доступ к финансированию для микро, малых и средних предприятий в Армении. Кредит «Упрощенный» значительно ускоряет процесс получения средств, и соответственно, позволяет предпринимателям более оперативно и эффективно решать задачи бизнеса.
Для обеспечения комфортного обслуживания банк предлагает бизнес-клиентам посетить специализированные филиалы: «Байрон» (Ереван, Байрона 1), «Кентрон» (Ереван, Киевяна 8, N63), «Комитас» (пр. Комитаса 27, здание 19), «Ташир Кентрон» (Ереван, Хоренаци 33), «Малатия» (Ереван, Себастия 141). Специалисты банка окажут поддержку на всех этапах обслуживания, принимая во внимание специфику бизнеса и поставленные цели.
Бизнес -клиенты Юнибанка могут управлять своими финансами также онлайн - с помощью мобильного приложения для юридических лиц UNIBusiness. Для получения доступа к приложению можно обратиться в филиал Юнибанка.