Հայտարարություն «Գավառ», «Արին Բերդ» և «Նորագավիթ» մասնաճյուղերի վերաբերյալ
«Յունիբանկ» ԲԲԸ-ի Խորհրդի 20.03.2023թ., 31.03.2023թ. և 11.04.2023թ. որոշումների  և ՀՀ Կենտրոնական Բանկի նախագահի 26.04.2023թ. թիվ 1/212 Ա որոշման համաձայն, 01.06.2023թ.-ից կդադարեցվի բանկի «Գավառ» /հասցե՝ ք.Գավառ, Հերոս քաղաք Նովոռոսիյսկի փողոց N11/ և «Արին Բերդ» /հասցե՝ ք.Երևան, Տիտոգրադյան 2/1/, իսկ 15.06.2023թ.-ից՝ «Նորագավիթ» /ք.Երևան, Արշակունյաց պողոտա 73/5/ մասնաճյուղերի գործունեությունը:
«Գավառ», «Արին Բերդ» և «Նորագավիթ» մասնաճյուղերի ակտիվները և պարտավորությունները կփոխանցվեն, համապատասխանաբար, բանկի «Սևան»  /հասցե՝ ք. Սևան, Նաիրյան փ.163/, «Էրեբունի» /հասցե՝ Երևան, Էրեբունու փ.20, 50 / և «Հայրենիք» /հասցե՝ ք.Երևան, Գարեգին Նժդեհ 34, 4/1/ մասնաճյուղերին:

Согласно решениям Совета Юнибанка от 20.03.2023г., 31.03.2023г. и 11.04.2023г. и решению номер1/212 Ա председателя Центрального банка РА от 26.04.2023г., филиалы банка “Гавар” (адрес: Гавар, ул. Города-героя Новороссийска N11) и “Арин Берд” (адрес: Ереван, Титоградян 2/1) с 01.06.2023г., а филиал “Норагавит” (адрес: Ереван, Аршакуняца 73/5) с 15.06.2023г. прекратят свою деятельность.
Активы и пассивы филиалов “Гавар” ,“Арин Берд” и “Норагавит” будут переданы филиалам “Севан” (адрес: г.Севан, Наирян 163), “Еребуни” (адрес: г.Ереван, Эребуни 20, 50) и “Айреник” (адрес: г.Ереван, Гарегин Нжде 34, 4/1), соответственно.