«Յունիբանկ» ԲԲԸ-ի Վարչության 21.01.2025թ. որոշման համաձայն, 23.01.2025թ.-ից UNIMobile հավելվածում հաճախորդի կողմից ավելացված` ՀՀ այլ բանկերի կողմից թողարկված վճարային քարտերից Յունիբանկում իր ցանկացած հաշվին փոխանցում կատարելու համար կսահմանվի 1% միջնորդավճար:
Բանկի սակագների վերաբերյալ առավել մանրամասն տեղեկատվության համար այցելեք կայքի «Սակագներ» բաժինը:
19.01.25թ. ժամը 10:00-ից մինչև 18:00 UNIMobile հավելվածը, Ինտերնետ բանկ-Հաճախորդ համակարգը և «Զվարթնոց» մասնաճյուղը ժամանակավորապես չեն իրականացնի հաճախորդների սպասարկում17.01.2025 Տեսնել ավելին -
Երևանում բացվեց Յունիբանկի «Զորավար Անդրանիկ» մասնաճյուղը13.01.2025 Տեսնել ավելին -
Շնորհավոր Ամանոր և Սուրբ ծնունդ30.12.2024 Տեսնել ավելին -
Տոն օրերին մասնաճյուղերի աշխատանքային ժամանակացույցը25.12.2024 Տեսնել ավելին -
Յունիբանկի ղեկավարները մասնակցել են բարձր օղակի ղեկավարների համար նախատեսված ESG փոխակերպում հատուկ դասընթացին23.12.2024 Տեսնել ավելին -
Վերանորոգման աշխատանքների պատճառով Յունիբանկի «Էրեբունի» մասնաճյուղը ժամանակավորապես սպասարկում չի իրականացնի23.12.2024 Տեսնել ավելին

Согласно решению Правления Юнибанка от 21.01.2025, с 23 января 2025 года будет применяться комиссия в размере 1% за переводы с карт других банков РА, добавленных клиентом в приложение UNIMobile, на свой любой счет в Юнибанке.
19.01.25г. с 10:00 до 18:00 приложение UNIMobile, система «Интернет-банк — Клиент» и обслуживание в филиале «Звартноц» будут временно приостановлены17.01.2025 Подробнее -
В Ереване открылся новый филиал Юнибанка - «Зоравар Андраник»13.01.2025 Подробнее -
График работы филиалов в праздничные дни25.12.2024 Подробнее -
В связи с ремонтными работами обслуживание в филиале «Эребуни» будет временно приостановлено23.12.2024 Подробнее