POD CONSULTING ընկերության հիմնադիր Ֆիլիպ Դելմոտը ընդգրկվել է Յունիբանկի Խորհրդի կազմում: Որոշումը կայացվել է 2022թ. նոյեմբերի 10-ին «Յունիբանկ» ԲԲԸ-բաժնետերերի արտահերթ ընդհանուր ժողովում՝ հաշվի առնելով Ֆիլիպ Դելմոտի բազմամյա միջազգային աշխատանքային փորձը կապիտալի շուկաներում և ներդրումային ոլորտում:
Ֆիլիպ Դելմոտը միջազգային ֆինանսների ոլորտում ճանաչված փորձագետ է, European Expertise & Expert Institute-ի (EEEI) անդամ և Gerson Lehrman Group-ի (GLG) փորձագետ: Ավելի քան 20 տարի նա ղեկավարել է կապիտալի շուկաները Լոնդոնի և Փարիզի ներդրումային բանկերի համար (Bank of America և Credit Agricole CIB): 2016թ.-ից Ֆիլիպ Դելմոտը խորհրդատվություն է մատուցում եվրոպական փոքր և միջին ձեռնարկություններին պարտատոմսերի գծով: Ֆիլիպ Դելմոտը հանդիսանում է ԱՊՀ երկրների ներկայացուցիչ Paris Europlace-ում, Ֆինանսների և ներդրումների հանձնաժողովի նախագահ FBA AEC-ում:
Այդպիսով Յունիբանկի Խորհրդի կազմը հետեւյալն է՝ Գագիկ Զաքարյան (նախագահ), Գեորգի Պիսկով, Էդուարդ Զամանյան, Հրահատ Արզումանյան, Արտեմ Կոնստանդյան, Վարդան Աթայան և Ֆիլիպ Դելմոտ: Դավիթ Փափազյանի՝ որպես Յունիբանկի Խորհրդի անդամի լիազորությունները դադարեցվել են իր դիմումի համաձայն:
07.11.2022թ. խորհրդի որոշմամբ ՀՀ դրամով ավանդատեսակներում նախատեսված փոփոխությունը չեղարկվել է16.11.2022 Տեսնել ավելին -
Երևանում FINTECH360 միջազգային համաժողովին մասնակցեց 200 պատվիրակ10.11.2022 Տեսնել ավելին -
Փոփոխություն Յունիբանկի «Դասական» և «Կուտակային» ավանդատեսակներում 21.11.2022թ.-ից08.11.2022 Տեսնել ավելին -

18.11.2022 Филипп Дельмотт — эксперт и основатель POD CONSULTING — вошёл в состав Совета ОАО «Юнибанк». Это решение было принято на внеочередном общем собрании акционеров банка, которое состоялось 10 ноября 2022 года.
Филипп Дельмотт — специалист в области международных финансов, член European Expertise and Expert Institute (EEEI) и эксперт Gerson Lehrman Group (GLG). Свыше двадцати лет он управлял финансовыми инструментами инвестиционных банков в Лондоне и Париже (Bank of America и Credit Agricole CIB).
С 2016 года Филипп Дельмотт консультирует малые и средние предприятия Европы по вопросам вложения в листинговые и рейтинговые облигации и мезонинного финансирования. Сейчас он также руководит распределением активов европейского многосемейного офиса UHNWI.
Филипп Дельмотт принимает активное участие в деятельности крупнейшей CFO сети Франции FiPlus, занимает пост председателя комитета по финансам и инвестициям в FBA AEC и выступает представителем Paris Europlace в СНГ.
На данный момент в состав Совета Юнибанка входят Гагик Закарян /председатель/, Георгий Писков, Эдуард Заманян, Граат Арзуманян, Артем Констандян, Вардан Атаян и Филипп Дельмотт. Полномочия Давида Папазяна досрочно прекращены по его собственной инициативе.