մեկ անգամ ևս հորդորում ենք լինել զգոն և չտրամադրել բանկային տվյալներն այլ անձանց: Ֆինանսական զեղծարարությունից խուսափելու համար անհրաժեշտ է պահպանել անվտանգության հիմնական կանոնները.
Մի՛ տրամադրեք բանկային քարտի բոլոր վավերապայմանները, այդ թվում՝ CVV/CVC կոդը, PIN կոդը, ժամկետն այլ անձանց, անգամ եթե դիմող անձը ներկայացել է որպես ձեզ սպասարկող բանկի աշխատակից:
Մի՛ տրամադրեք SMS-ով ստացված նույնականացման կոդերը:
Մուտք մի գործեք տարբեր նամակագրությունների միջոցով ստացված անհայտ և կասկածելի հղումներ, մի ակտիվացրեք չսպասված հաստատման կոդերը:
Մի՛ մուտքագրեք Ձեր քարտի տվյալներն WhatsApp, Viber, Messenger, Telegram և այլ հավելվածների միջոցով այլ անձանցից ստացված հղումներում:
Եթե ստացել եք կասկածելի զանգ, նամակ կամ հաղորդագրություն՝ կապ հաստատեք Ձեզ սպասարկող բանկի հետ: Յունիբանկում գործում է քարտապանների սպասարկման շուրջօրյա ծառայություն, որին կարող եք դիմել +374 10 555 385 հեռախոսահամարով:
Անհրաժեշտության դեպքում Դուք կարող եք բլոկավորել քարտը Յունիբանկի ձեր մոբայլ հավելվածում: Քարտը բլոկավորելու համար այցելեք «Քարտեր» բաժինը, ընտրեք անհրաժեշտ քարտը և սեղմեք «Քարտի բլոկավորում»: Հաստատելուց հետո ձեր քարտը կբլոկավորվի:
Վերաբացվել է Յունիբանկի «Բագրատունյաց» մասնաճյուղը06.08.2024 Տեսնել ավելին -
Փոփոխություններ Յունիբանկի սակագներում 05.08.2024թ.-ից02.08.2024 Տեսնել ավելին -
Յունիբանկն ու Visa-ն նվիրում են ուղևորություն Թունիս երկու անձի համար24.07.2024 Տեսնել ավելին -
Յունիբանկը ժամկետից շուտ տեղաբաշխեց պարտատոմսերի դրամով և դոլարով թողարկումը22.07.2024 Տեսնել ավելին -
Յունիբանկը թողարկել է 9.75% եվ 5% եկամտաբերությամբ դրամային եվ դոլարային պարտատոմսեր09.07.2024 Տեսնել ավելին -

Соблюдайте правила финансовой безопасности!
Призываем Вас быть бдительными, соблюдать правила безопасности и не предоставлять ваши банковские данные третьим лицам.
Не сообщайте конфиденциальную банковскую информацию посторонним, даже если звонивший представился сотрудником обслуживающего вас банка. Нельзя сообщать третьим лицам CVV/CVC-код, одноразовые пароли из СМС-сообщений / push-уведомлений, а также логин и пароль для входа в мобильный банк. Не переходите по неизвестным и подозрительным ссылкам, полученным через различную переписку по WhatsApp, Viber, Messenger, Telegram и другие приложения, не активируйте коды подтверждения, которые не ждете.
При подозрительных звонках или сообщениях, перезвоните в свой банк по номеру, указанному на карте или на официальном сайте банка. В Юнибанке действует круглосуточная служба поддержки картодержателей. Номера службы поддержки: +374 10 555 385; +374 55 025 385 WhatsApp/Viber.
При необходимости вы также можете заблокировать карту в мобильном приложении Юнибанка. Чтобы заблокировать карту, зайдите в раздел «Карты», выберите нужную карту и нажмите «Блокировка карты». После подтверждения ваша карта будет заблокирована.