Յունիբանկը վերաբացել է «Սիսիան» մասնաճյուղը
Սիսիան քաղաքում՝ ավելի ընդարձակ ու ժամանակակից տարածքում իր աշխատանքն է վերսկսել Յունիբանկի մասնաճյուղը: Այն գտնվում է ք. Սիսիան, Իսրայելյան փողոց 6/2 հասցեում:
Մասնաճյուղում ստեղծված են բոլոր անհրաժեշտ պայմանները՝ ինչպես անհատ, այնպես էլ՝ կորպորատիվ հաճախորդների արագ և հարմարավետ սպասարկման համար։
«Ուրախ ենք ողջունել մեր հաճախորդներին վերաբացված մասնաճյուղում: Մենք ձգտում ենք մոտ լինել մեր հաճախորդներին և ապահովել սպասարկման հաճելի պայմաններ՝ տրամադրելով բանկային բոլոր ծառայությունները»,- նշեց «Սիսիան» մասնաճյուղի կառավարիչ Գրիշա Ստեփանյանը։
Մասնաճյուղը մատուցում է բանկային ծառայությունների ամբողջական փաթեթ՝ սպառողական և բիզնես վարկերի տրամադրում, ավանդների և հաշիվների բացում, միջազգային դրամական փոխանցումներ, այդ թվում՝ UBPay համակարգի միջոցով, ներդրումային գործիքներ, բազմարժութային բանկային քարտեր և այլն:
Մասնաճյուղում տեղադրված է ինքնասպասարկման տերմինալ և հերթերի կառավարման համակարգ՝ հաճախորդների ժամանակը խնայելու համար:
«Մենք կշարունակենք ներդրումներ կատարել ենթակառուցվածքների զարգացման և սպասարկման կատարելագործման մեջ, որպեսզի մեր հաճախորդները ստանան առավել հարմարավետ և ժամանակակից բանկային ծառայություններ: Յունիբանկը նախատեսում է մասնաճյուղային ցանցի փուլային արդիականացում ամբողջ Հայաստանում: Մասնաճյուղային ցանցի ընդլայնմանը զուգընթաց՝ Յունիբանկն ակտիվորեն զարգացնում է թվային ծառայությունները՝ ստեղծելով սպասարկման համապարփակ համակարգ, որը յուրաքանչյուր հաճախորդի հնարավորություն է տալիս ընտրել բանկի հետ փոխգործակցության իրեն ամենահարմար ձևը՝ մասնաճյուղում կամ մոբայլ հավելվածների միջոցով»,- ասաց Յունիբանկի մասնաճյուղային ցանցի տնօրեն Արսեն Պողոսյանը:

В городе Сисиан возобновил работу филиал Юнибанка — в новом, более просторном и современном помещении. Филиал расположен по адресу: г. Сисиан, ул. Исраеляна, 6/2.
Филиал «Сисиан» оформлен в соответствии с фирменными стандартами Юнибанка и оснащён всем необходимым для быстрого и комфортного обслуживания как индивидуальных, так и корпоративных клиентов.
«Мы рады приветствовать наших клиентов в обновлённом филиале. Здесь созданы все условия для полного удовлетворения финансовых потребностей посетителей. Мы стремимся быть ближе к нашим клиентам и создаём комфортные условия для решения любых финансовых вопросов», — отметил руководитель филиала «Сисиан» Гриша Степанян.
В филиале предоставляется полный спектр банковских услуг: оформление потребительских и бизнес-кредитов, открытие вкладов и счетов, международные денежные переводы, в том числе через систему UBPay, инвестиционные инструменты, мультивалютные банковские карты и другие услуги. Для удобства клиентов в филиале установлены терминал самообслуживания и система управления очередью, позволяющие сэкономить время и упростить взаимодействие с банком.
«Мы продолжим инвестировать в развитие инфраструктуры и совершенствование сервиса, чтобы наши клиенты получали максимально комфортное и современное банковское обслуживание. Юнибанк планирует поэтапную модернизацию филиальной сети по всей Армении. Вместе с расширением сети филиалов банк активно развивает цифровые каналы, создавая комплексную систему обслуживания, позволяющую каждому клиенту выбирать наиболее удобный способ взаимодействия — в офисе или через мобильное приложение», — отметил директор филиальной сети Юнибанка Арсен Погосян.