Տեղեկացնում ենք, որ ս.թ. մարտի 1-ից Յունիբանկի POS-տերմինալներով գործարքների միջնորդավճարները առևտրի և սպասարկման կետերի համար կփոփոխվեն: Մասնավորապես «ԱրՔա» համակարգի անդամ բանկերի կողմից թողարկված քարտերով կատարվող անկանխիկ գործարքների համար սահմանված միջնորդավճարը կնվազի և կկազմի 0.9%:
«ԱրՔա» համակարգի անդամ չհանդիսացող բանկերի կողմից թողարկված քարտերի դեպքում միջնորդավճարը կսահմանվի 1.7%, իսկ Յունիբանկի քարտերի դեպքում՝ 0.9%: «Արմենիան Քարդ» համակարգին պատկանող քարտերով իրականացվող յուրաքանչյուր գործարքի համար սահմանվել է 0.5% միջնորդավճար:
Love Is… քարտեր Յունիբանկից․ խորհրդանշական դիզայն և Փարիզ ուղևորություն շահելու հնարավորություն02.03.2026 Տեսնել ավելին -
Յունիբանկի «Մաշտոց» մասնաճյուղը կաշխատի 9:30-ից մինչև 16:3023.02.2026 Տեսնել ավելին -
Յունիբանկի անժամկետ պարտատոմսերը ցուցակվել են Հայաստանի ֆոնդային բորսայում25.02.2026 Տեսնել ավելին -

Сообщаем, что с 1 марта 2026 года комиссии по операциям, осуществляемым через POS-терминалы Юнибанка в торговых и сервисных точках, будут изменены.
В частности, комиссия за безналичные операции по картам, выпущенным банками - участниками системы ArCa, будет снижена и составит 0,9%.
Для карт, выпущенных банками, не являющимися участниками системы ArCa, комиссия составит 1,7%, а в случае карт Юнибанка - 0,9%. По каждой операции, осуществленной картами системы Armenian Card, будет установлена комиссия в размере 0,5%.