29.03.2023 Յունիբանկը կմասնակցի «TOON EXPO 2023» անշարժ գույքի և շինարարության խոշորագույն միջազգային ցուցահանդեսին, որն անցկացվելու է 2023 թվականի մարտի 31-ից ապրիլի 2-ը Կարեն Դեմիրճյանի անվան Մարզահամերգային համալիրում։ Ցուցահանդեսը կգործի ժամը 12:00-20:00-ն:
Բանկի տաղավարում կներկայացվեն և մանրածախ, և բիզնես գործիքները: Կառուցապատողների հետ համատեղ հիփոթեքային վարկավորման ծրագրերը բանկին հնարավորություն են տալիս հաճախորդներին առաջարկել բնակարան գնելու ամենահարմար պայմանները՝ բացառիկ նախագծերի շրջանակներում: Առաջնային շուկայում բնակարանների ձեռքբերման համար Յունիբանկը տրամադրում է դրամային հիփոթեքային վարկեր՝ 10,9% տարեկան տոկոսադրույքով և 10% կանխավճարով, որը շուկայի լավագույն առաջարկներից է։
Բանկի մասնագետները մանրակրկիտ ձևով կներկայացնեն նաև շինարարության և անշարժ գույքի ոլորտի ձեռնարկությունների վարկավորման հնարավորություններն ու առավելությունները։ Յունիբանկում բիզնես վարկը տրամադրվում է սկսած 5% տարեկան տոկոսադրույքով եվրոյով՝ մինչև 5 տարի ժամկետով: Վարկի կարևոր առավելությունն է 12-ամսյա արտոնյալ ժամկետի հնարավորությունը, որի ընթացքում վարկառուն վճարում է միայն տոկոսագումարը։ Վարկը տրամադրվում է նաև այլ բանկերում գործող վարկերի վերաֆինանսավորման նպատակով:
TOON EXPO 2023-ին կմասնակցեն ավելի քան 80 կազմակերպություններ, այդ թվում՝ շինարարության և վերականգնվող էներգիայի ոլորտներում գործող ընկերություններ, անշարժ գույքի գործակալություններ, բանկեր, օդափոխության և ջեռուցման համակարգերի մատակարարներ, մասնագիտացված խանութներ։ Ցուցահանդեսին զուգահեռ՝ կանցկացվեն թեմատիկ սեմինարներ, մրցանակային խաղարկություններ:

Юнибанк примет участие в международной выставке «TOON EXPO 2023»
Юнибанк станет участником крупнейшей международной выставки недвижимости и строительства «TOON EXPO 2023», которая пройдет с 31 марта по 2 апреля 2023 года в спортивно-концертном комплексе имени Карена Демирчяна. Время работы выставки — с 12.00 до 20.00.
На выставочном стенде банка будут презентованы как розничные, так и бизнес продукты.  Совместные с застройщиками программы ипотечного кредитования позволяют банку предложить клиентам максимально удобные условия для покупки квартир в рамках эксклюзивных партнерских проектов. Юнибанк выдает ипотечные кредиты в драмах для приобретения квартир на первичном рынке с процентной ставкой от 10,9% и предоплатой 10%, что является одним из лучших предложений на рынке.
Специалисты банка также подробно расскажут о возможностях и преимуществах бизнес-кредитования предприятий, занятых в сферах строительства и недвижимости. Бизнес-кредит в Юнибанке можно оформить с процентной ставкой от 5% годовых в евро на срок до 5 лет. Важным преимуществом кредита является возможность предоставления льготного периода на 12 месяцев, в течение которого заёмщик выплачивает только процентную сумму. Кредит выдается также для рефинансирования действующих кредитов в других банках.
В TOON EXPO 2023 примут участие более 80 организаций, в том числе компании, работающие в сферах строительства и возобновляемой энергии, агентства недвижимости, банки, поставщики систем вентиляции и отопления, специализированные магазины. Параллельно с выставкой будут проходить тематические семинары и розыгрыши призов.