«Յունիբանկ» ԲԲԸ-ի Վարչության 31.03.2025թ. որոշման համաձայն հաճախորդների սպասարկման սակագներում կկատարվի հետևյալ փոփոխությունը.
Հաշիվների բացում, սպասարկում, փակում և կանխիկով գործառնություններ բաժնի 2.5 կետը կվերախմբագրվի հետևյալ կերպ՝ «1996թ.-ից մինչև 2009թ.-ը թողարկված 100 ԱՄՆ դոլար, ինչպես նաև 1996թ.-ից մինչև 2004թ.-ը թողարկված 5, 10, 20 և 50 ԱՄՆ դոլար անվանական արժեքներով թղթադրամները հաշվին մուտքագրելու/փոխարկելու համար՝ 1,000 ԱՄՆ դոլարը գերազանցող գործարքներ կատարելու դեպքում»՝ սահմանված միջնորդավճարը թողնելով անփոփոխ:

Согласно решению Правления ОАО «Юнибанк» от 31.03.2025 г., в тарифы на обслуживание клиентов будет внесено изменение, которое вступит в силу 02.05.2025г.
Пункт 2.5 раздела «Открытие, обслуживание, закрытие счетов и операции с наличностью» изложить в следующей редакции: «Внесение/конвертация на счет банкнот номиналом 100 долларов США, выпущенных в период с 1996 по 2009 год, а также банкнот номиналом 5, 10, 20 и 50 долларов США, выпущенных в период с 1996 по 2004 год, при осуществлении операций на сумму свыше 1000 долларов США», — при этом оставить установленную комиссию без изменений.