Տեղեկացնում ենք, որ 05.08.2026 թ.-ից դադարեցվում է «Գյուղատնտեսական վարկ (KfW)» վարկային գործիքի տրամադրումը։
Ձեր բիզնեսի կարիքներին համապատասխան վարկային լուծում ընտրելու և մանրամասն խորհրդատվություն ստանալու համար կարող եք դիմել Յունիբանկի բիզնես մասնաճյուղեր կամ զանգահարել տեղեկատու կենտրոն՝ +374 10 59 55 55 և +374 10 71 22 22հեռախոսահամարներով։
Յունիբանկի բիզնես վարկերի մանրամասն պայմաններին կարող եք ծանոթանալ հետևյալ հղումով՝ https://www.unibank.am/hy/business/loans/
Տեխնիկական վերազինման աշխատանքներ 19.08.2026թ.18.08.2026 Տեսնել ավելին -
Ավտովարկերի ժամանակավորապես դադարեցման վերաբերյալ13.03.2026 Տեսնել ավելին -
«Արևային էներգիա» վարկատեսակի դադարեցման վերաբերյալ25.11.2025 Տեսնել ավելին -
Մհեր Անանյանն ընդգրկվել է Յունիբանկի Վարչության կազմում07.08.2026 Տեսնել ավելին -
Յունիբանկի մոբայլ հավելվածում հնարավոր է գրանցվել նաև imID-ի միջոցով31.07.2026 Տեսնել ավելին -
Moody’s միջազգային գործակալությունը Յունիբանկի երկարաժամկետ ավանդների վարկանիշի հեռանկարը բարձրացրել է «Կայուն»-ից «Դրական» և վերահաստատել B1 վարկանիշը30.07.2026 Տեսնել ավելին

Информируем вас о том, что с 05.08.2026 г. прекращается предоставление кредитного инструмента «Сельскохозяйственный кредит (KfW)».
Для выбора кредитного решения, соответствующего потребностям вашего бизнеса, и получения подробной консультации вы можете обратиться в бизнес-филиалы Юнибанка или позвонить в колл-центр по телефонам: +374 10 59 55 55 и +374 10 71 22 22.
С подробными условиями бизнес-кредитов Юнибанка можно ознакомиться по ссылке: https://www.unibank.am/ru/business/loans/
«Юнибанк» регулируется Центральным банком Республики Армения.Справочная служба: +374 10 71 22 22, +374 10 59 55 55.
Технические работы по модернизации 19.08.202618.08.2026 Подробнее -
О временном прекращении предоставления автокредитов13.03.2026 Подробнее -
Мгер Ананян вошел в состав Правления Юнибанка07.08.2026 Подробнее -
В мобильном приложении Юнибанка теперь можно зарегистрироваться также с помощью imID31.07.2026 Подробнее -
Moody’s повысило прогноз по рейтингам Юнибанка до «Позитивного» и подтвердило долгосрочные депозитные рейтинги на уровне B130.07.2026 Подробнее